Bruce Willis przeprowadzi się do Wrocławia? - Nasz Swiat
25
Pt, wrzesień

...z wielkiego świata

Bruce Willis przymierza się do zakupu apartamentu na jednym z najwyższych pięter budowanego we Wrocławiu drapacza chmur – donosi gazeta wrocławska "Gazeta Wrocławska".

Popularny aktor w ostatnim czasie często bywał w Polsce, m.in. ponieważ  w ubiegłym roku stał się bowiem udziałowcem Grupy Belvedere, produkującej  wódkę Sobieski.

Informację  o tym, że gwiazdor poważnie myśli o zakupie mieszkania w Sky Tower gazeta otrzymała od osoby blisko związanej z inwestycją, a rzecznik grupy Belvedere proszony o jej skomentowanie powiedział „nie potwierdzam, nie zaprzeczam”.

Najwyraźniej nasz kraj spodobał się Brucowi Wilisowi na tyle, że zamierza odwiedzać go często i nie tylko w celach biznesowych. Kto  wie, może nawet gwiazdor postanowi zostać we Wrocławiu na dłużej?

Chociaż nie często mówi się o tym w mediach, wydaje się, że wśród gwiazd Hollywoodu oraz innych celebrytów wzrosło w ostatnich latach zainteresowanie Polską i polskimi produktami.

W polskich bucikach „Gucio” chodzą dzieci wielu celebrytów: córeczka Gwyneth Paltrow, córeczka Angeliny Jolie i Brada Pitta, a także synek Al. Bano.

Czytaj: Dzieci Brada Pitta chodzą w polskich butach

Natalie Portman ,Robert Duvall, Russel Crowe, Zucchero i kilka innych sławnych osób w spocie przygotowanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych z entuzjazmem opowiada o swoim  pobycie w Polsce i zapraszają do odwiedzenia naszego kraju.

Czytaj: Zobacz co Natalie Portman, Russelowi Crowe i Zucchero najbardziej podoba się w Polsce


Danuta Wojtaszczyk