Ewa Minge wybrała Mediolan - Nasz Swiat
15
Pn, lipiec

...z wielkiego świata

W październiku 2012 r. światowej sławy projektantka Ewa Minge oświadczyła w programie Dzień Dobry TVN, że zamierza przeprowadzić się na stałe do Włoch. Okazuje się, że nie poczekała do matury syna i już zamieszkała w Mediolanie. W rozmowie z “Super Expressem” zapewniła, że “na stałe wyprowadziłam się z Polski i nigdy już tu nie wrócę”.

Ewa Minge podczas pokazu mody w Nowym Jorku w 2012 roku / foto: alfeminile.comEwa Minge swój wyjazd z kraju zapowiadała od dłuższego czasu. Projektantka od dawna za swój prawdziwy dom uważa Włochy, a w szczególności upodobała sobie Mediolan. "Nie mieszkam w Polsce, nie interesuję się tym, co tutaj się dzieje. Oczywiście będę odwiedzać Polskę, nadal mam tu dom w Zielonej Górze. Ale na pewno nie będę mieszkać tu na stałe" powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Czytaj także: Ewa Minge przeprowadza się do Włoch

Jesienią ubiegłego roku oświadczyła w programie Dzień Dobry TVN, że “tylko moje dziecko zda maturę, to będę mieszkała na stałe w Mediolanie”.

Okazuje się, że Minge nie poczekała nawet na maturę syna Gaspera i już mieszka w Słonecznej Italii, a w międzyczasie – jak donosi SE - zrobiła sobie jeszcze wakacje na Florydzie.(maw)