Margaret: Polska wokalistka podbija Włochy - Nasz Swiat
16
Wt, lipiec

...z wielkiego świata

Kariera 23-letniej Margaret, a właściwie Małgorzaty Jamroży nabiera tempa. Młodziutka piosenkarka zaczęła robić karierę za granicą. Po Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Francji jej piosenka „Thank You Very Much" podbija Włochy.

Margaret może być z siebie dumna, Ubiegły rok zakończył się dla niej pod znakiem wielu sukcesów i to nie tylko na scenie polskiej. Młodziutka wokalistka podbiła już wiele krajów Europy, a jej wzbudzający mieszane reakcje singel „Thank You Very Much” stał się hitem także na Półwyspie Apenińskim.

– Okazało się, że we Włoszech moja piosenka jest puszczana w stacjach radiowych, dużo osób ją kojarzy i zna. Pojechałam do Włoch na wywiady. Byłam bardzo zdziwiona, bo jak przyszłam do pierwszego radia, to tam się zebrała jakaś grupa ludzi. Chcieli zdjęcie ze mną i mówili, że mnie uwielbiają – mówi piosenkarka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

W programie „Dzień dobry TVN" wschodząca gwiazdka wyjawiła, że:Tam się okazało, że bycie blondynką popłaca i mam wrażenie, że Włosi się we mnie zakochali, więc teraz często tam jeżdżę. Fajnie, że poza Polską to gdzieś działa. Oni mnie przedstawiają jako Polkę, to jest dla nich egzotyczne. Jak mówię, że nazywam się Małgorzata Jamroży, to mówią, że jest śmiesznie.(maw)