Modne fryzury na zimę - Nasz Swiat
21
So, maj

Zdrowie i uroda

Koniec roku i początek przyszłego, będzie obfitował w kilku stylach fryzjerskich. Niski kucyk, pasemka, końcówki albo przedziałek w innym kolorze niż reszta to gorący trend tegorocznej zimy.

Upięcia, ozdoby?
Wystarczy do rozpuszczonych włosów lub niedbałego upięcia dodać ozdobną spinkę, aby zamienić je w wytworną i modną fryzurę.

Dobieramy garderobę do fryzury
Jeśli mamy być skrupulatni, to do swych fryzur dobierzmy też modna garderobę w kolorach dyktowanych przez największych projektantów, a będą to kolory pudrowe, czerwienie, morski, pomarańczowy i czarny.

Grunt to odpowiednia szczotka
Zauważyłyście, że fryzjer podczas układania Waszych włosów często sięga po różne szczotki? To nie przypadek. Profesjonalni styliści fryzur wiedzą, że efekt końcowy w dużej mierze zależy od odpowiednio dobranych akcesoriów użytych podczas modelowania i czesania. Zmieniają je też w zależności od rodzaju włosów klientek. Dlatego też fryzura zrobiona w salonie fryzjerskim zazwyczaj wygląda lepiej niż wtedy, gdy czeszecie się samodzielnie. To jeden z powodów, dla których warto zaopatrzyć się w dobre szczotki. Okazuje się, że nie są one wcale drogie, a będą Wam służyły przez długi czas.

Kolory dobieramy indywidualnie
Panie o ciemnej karnacji i ciemnych oczach „ubierać” będziemy w sezonie zimowym we fryzury kolorystycznie stonowane przy zachowaniu 2 lub 3 kolorów nachodzących na siebie z łagodnym przejściem. Od odrostu ciemniejszego lub naturalnego do końcówek w jasnym blondzie.
Panie o karnacji i urodzie nordyckiej będą mieć więcej pola do popisów. Na jasnym blondzie dodany zostanie czerwień, pomarańcz od skóry głowy do jasnego blondu na długościach i końcach.

Nie zapominajmy, że przed nami karnawał, ale niekoniecznie musimy się kierować trendami mody, pamiętajmy że nie wszystko co modne będzie nam pasować. Zawsze dobierajmy fryzurę i stylizację tak, aby pasowała do nas i była zarazem wygodna.
Piotr Wywiał z salonu Trinity
Via Dei Delfini 18, Rzym
tel. 0669940639