Ruby, bunga bunga i Ronaldo - Nasz Swiat
10
Pn, sierpień

Włochy

Ruby (Karima El Mahroug) znana z afery bunga bunga, w którą zamieszany jest premier Włoch,  zeznała przed sądem, że rok temu uprawiała seks za pieniądze z Christiano Ronaldo. Piłkarz odpowiada: to kłamstwo.

Jak podały media, Ruby zeznała:  - 29 grudnia 2009 widzieliśmy się w restauracji. Prawił mi komplementy i wymieniliśmy się numerami telefonów. Trzy tygodnie później spotkaliśmy się i uprawialiśmy seks w luksusowym hotelu. Spaliśmy razem i następnego poranka, gdy jego już nie było, znalazłam kopertę z 4 tys. euro i wiadomością: "Mam nadzieję, nie znajdę cię w pokoju, gdy wrócę".

Marokanka miała ponownie spotkać się z Ronaldo, kilka dni później w klubie nocnym. Chciała mu wówczas rzucić pieniędzmi w twarz, ale do spotkania nie doszło.

Cristiano Ronaldo  zaprzecza zeznaniom Marokanki podkreśla, że nie zna Runy i nigdy jej nie spotkał.  W specjalnie wydanym komunikacie deklaruje:  "Między grudniem 2009 roku a czerwcem 2010 nie byłem w Mediolanie ani razu, co można łatwo udowodnić. Jestem ofiarą brudnego dziennikarstwa". (wda)