Czteroletni Igor D’Autorio został Mistrzem Włoch w Karate - Nasz Swiat
02
So, lipiec

Włochy

Igor D’Autorio – uczeń Polskiej Ludoteki w Ascoli Piceno został Mistrzem Włoch w Karate.

Mamy zaszczyt poinformować państwa, że czteroletni IGOR D'AUTORIO, uczęszczający na zajęcia POLSKIEJ LUDOTEKI W ASCOLI PICENO został MISTRZEM WŁOCH w kategorii CSEN Karate (rocznik 2009-2011). Zawody (Campionato Nazionale) odbyły się w miejscowości Fidenza 26-27 listopada 2016. Nasz Mały Mistrz będzie cieszyć się tytułem przez cały rok. Na zawodach w Fidenza zdobył on bowiem trzy medale: złoto w kategorii Kata, złoto w kategorii Percorso i srebro w kategorii Palloncino.

Pomimo swoich zaledwie 4 lat IGOR wygrał także TROFEO SOLIDARIETA’ (zawody charytatywne dla osób poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi), ktore odbyły się niedawno w Pescarze (Abruzzo) jak i złoty medal w Rzymie na zawodach GARA PICCOLI CAMPIONI. Swoje sukcesy Igor zawdzięcza ciężkim treningom w sekcji sportowej A.S.D. MASTER KARATE w Offida i swojemu trenerowi maestro Graziano Ciotti 7 dan.

Czasami zdaża się, że mały mistrz musi pogodzić sport z nauką języka i kultury polskiej w naszej Ludotece, nadrabia jednak szybko wszystkie zaległości, ponieważ bardzo dobrze mówi w naszym ojczystym języku.

Igor- oby tak dalej!!!

Polska Ludoteka w Ascoli Piceno