Sztab WOŚP we Włoszech: Kto jest kim? - Nasz Swiat
21
Śr, kwiecień

WOŚP we Włoszech

Oświadczenie szefa sztabu WOŚP we Włoszech.

W tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zarejestrowanych zostało 51 sztabów zagranicznych. Listę sztabów można sprawdzić tutaj.

Robert Małecki z żonąPo raz pierwszy w dwudziestoletniej  historii Wielkiej Orkiestry, zarejestrowany został sztab we Włoszech. Sztab ten został zarejestrowany przez Unię Stowarzyszeń Polsko-Włoskich (UAIP), której mam zaszczyt być prezesem.

 

Nasz sztab, tak jak każdy zagraniczny, składa się z szefa sztabu i trzech członków komisji rewizyjnej i oczywiście z wolontariuszy. Komisja rewizyjna składa się z trzech osób: Ewy Piacentile, Ireny Czopek oraz Andrei Zanovello.

Wolontariusze otrzymali już identyfikatory ze zdjęciem i puszki, do których zbierają oferty. Mamy wolontariuszy w Treviso, Padwie,Genui, Follonica, Massa Marittima, Massa Finalese, Scarlino Scalo i oczywiście w Rzymie.

Po zakończeniu zbiórki pieniędzy, wszyscy wolontariusze oddają zapieczętowane puszki do sztabu. Puszki są otwierane komisyjnie i zebrane pieniądze przeliczone przez komisję rewizyjną.

Przypominam, że zostało otworzone konto, na które można wpłacać oferty. Konto to stworzone zostało dla osób które nie chcą lub nie mogą przyjechać na finał w Rzymie lub w ich miejscu zamieszkania nie ma wolontariuszy.
Pieniądze można wpłacać na konto:
IT74M 01030 72290 PREP95182527
BIC PASCITMMMSS
Informację o wpłacie należy przesyłać na adres: robertjanmalecki[at]gmail.com

Po zakończeniu zbiórek pieniędzy, około 25 stycznia, komisyjnie zostaną wybrane również pieniądze ze specjalnie otwartego z tej okazji konta, po czym zostanie ono zamknięte.

Nasz sztab ma obowiązek rozliczyć się z fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przekazać zebrane fundusze do 31stycznia 2012 roku.

Po zakończeniu pracy komisji wyniki zbiórki zostaną opublikowane na łamach Naszego Świata.

Robert Małecki
Szef sztabu