Rzymskie Kolędowanie w Rzymie - Nasz Swiat
06
Pn, lipiec

Nie przegap

W sobotę 10 grudnia 2016 roku, Stowarzyszenia Kulturalne Mojabancarella i Videopyja zapraszają na RZYMSKIE KOLĘDOWANIE, koncert kolęd, który odbędzie się o godz. 20.00, w Kościele Santa Maria della Consolazione – Piazza della Consolazione  - Rzym.

Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem odjęło Duszpasterstwo Polaków w Rzymie oraz Wydział Konsularny przy Ambasadzie RP w Rzymie, natomiast patronat medialny objął dwutygodnik Nasz Świat.

RZYMSKIE KOLĘDOWANIE to koncerty kolęd, które mają na celu podzielenie się radosną nowiną Narodzenia Pańskiego nie tylko z naszymi rodakami ale również z naszymi przyjaciółmi z innych krajów. W zeszłym roku mieliśmy okazję gościć CHÓR  POLIFONICZNY  przy kościele San Giovanni Battista de Rossi natomiast w tym roku będziemy mogli posłuchać rumuńskich kolęd w wykonaniu chóru ARPEGGIO & ROUA oraz kolęd białoruskich w wykonaniu ANNY PYCH.

Polskie kolędy zaśpiewają dla nas SCHOLA MŁODZIEŻOWA przy Kościele św. Stanisława w Rzymie pod dyrekcją Siostry Martyny, chór GAUDIUM POLONIAE przy Kościele św. Stanisława w Rzymie pod dyrekcją Siostry Martyny, TRIO – Ewa Nytko, Piotrek Kołtunowicz i Jacek Pydyn.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy ponieważ, 

„Gdy kolęda do drzwi puka 

To na pewno Ciebie szuka,

Gdyż chce z Tobą kolędować

Wspólnie z nami się radować.”

J.P.