Powstała polska świetlica dla dzieci w Lago Patria koło Neapolu - Nasz Swiat
24
Śr, lipiec

Wiadomości

Bajkoterapia, zajęcia plastyczne, zajęcia ruchowe i interakcyjne z wykorzystaniem metody Klanza, metody dramowej oraz muzyki oraz wiele innych atrakcji czeka na dzieci w polskiej świetlicy.

3 marca br. w Lago Patria (Via Lago Patria 187) rozpoczną się zajęcia w Polskiej Świetlicy.  W programie pierwszego spotkania m.in.:  Klub Lektury – wspólne czytanie wybranych pozycji z literatury dziecięcej, bajkoterapia, zajęcia plastyczne „My się zimy nie boimy” – papierowe zimowe wycinanki, origami oraz kreatywne malowanie bielą na czerni zajęcia ruchowe i interakcyjne z wykorzystaniem metody Klanza, metody dramowej oraz muzyki oraz wiele innych atrakcji.

Zajęcia w każdy wtorek i czwartek w godzinach 15:00 – 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci!

Info: 377 97 31 608

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Â">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zajęcia poprowadzi pani Monika Gadyńska, z wykształcenia magister pedagogiki ogólnej o specjalności psychopedagogika kreatywności oraz magister psychologii o specjalności psychologia ogólna i psychodiagnostyka. Od lat pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym  w szerokim zakresie (psycholog przedszkolny i szkolny, wychowawca, nauczyciel świetlicy, nauczyciel przedmiotów dodatkowych, trener szybkiego czytania, mnemotechnik oraz twórczego myślenia).