W Rzymie otwarto firmowy salon Inglota - Nasz Swiat
21
N, październik

Wiadomości

Nowy salon firmowy Inglota znajduje się w centrum Wiecznego Miasta.

 

1 czerwca odbyło się Wielkie Otwarcie firmowego salonu INGLOT w Rzymie, przy via del Corso - prestiżowej dzielnicy handlowej.Wydarzenie uświetnili swoją obecnością znakomici goście: dyplomaci, osobistości ze świata sztuki, mody i wizażu.

INGLOT jest wiodącą marką kosmetyków kolorowych, posiadającą imponującą liczbę ponad 530 salonów i stoisk na całym świecie.

Początkiem międzynarodowej ekspansji był rok 2006 i otwarcie pierwszego franczyzowego salonu w Montrealu w Kanadzie.Od tego momentu nastąpił dynamiczny rozwój marki i dzisiaj INGLOT dostępny jest w prawie 70 krajach na całym świecie. Firma nie poprzestaje jednak na dotychczasowych osiągnięciach. Intensywny plan rozwoju przewiduje otwarcie sklepów zarówno na nowych rynkach, jak również w krajach, w których marka jest już obecna.

Oprócz via del Corso salony INGLOT zlokalizowane są w innych prestiżowych miejscach na świecie, takich jak: Times Square i Chelsea Market w Nowym Jorku, Dubai Mall, Westfield w Londynie, Plaza Carso w Meksyku, Dundas Square w Toronto. Klienci mogą odwiedzać salony INGLOT również w najważniejszych sieciach handlowych, między innymi Macy’s w Stanach Zjednoczonych, Sears w Meksyku, Edgars w Południowej Afryce, Sogow Malezji i Falabella w Chile.

INGLOT uczestniczy w największych targach kosmetycznych na świecie -THE MAKEUP SHOW oraz IMATS (International Make-Up Artist Trade Show), w Fashion Week oraz w produkcjach telewizyjnych.

Firma jest partnerem Brodwayowskich super produkcji jak np. Mamma Mia!, Pippin, The Lion King a ostatnio The Visit oraz Something Rotten. Współpraca owocuje w unikatowe, inspirowane przedstawieniami kolekcje. Przykładem jest kolekcja Gimme!Gimme!Glitter powstała, jako wynik pracy nad musicalem Mamma Mia!

Źródło: www.roma.trade.gov.pl