Edyta Kamińska, nasza polonijna gwiazda nagrała nową piosenkę - Nasz Swiat
25
Pt, czerwiec

...z wielkiego świata

Edyta Kamińska od wielu lat żyjąca i tworząca we Włoszech piosenkarka nagrała nowy utwór, tym razem po hiszpańsku.

 

Edyta Kamińska ukończyła właśnie pracę nad najnowszym singlem QUIERO TODO Y MÁS. Tym razem nasza polonijna gwiazda śpiewa po hiszpańsku w gorących rytmach latynowskich. Długotrwająca praca na pewno da niesamowite efekty. Jej najnowszy utwór będzie promowany na skalę europejską. Muzyka, słowa, nagrania i master zostały opracowane w całości przez  nowego producenta Edyty - Claudio Maifrini.

Klip do piosenki zostal zrealizowany w Dyskotece CONVENTO w Lonato del Garda, jednej z najbardziej prestiżowych dyskotek w północnej Italii.

Niebawem będzie miała miejsce premiera klipu, a już teraz zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć z planu.

 

 

Edyta Kamińska karierę piosenkarską rozpoczęła jeszcze w Polsce. W 2000 roku była liderką zespołu Flash, z którą wydała dwie płyty: „Zaczarowana” oraz „Tunel Miłości”.

- Można powiedzieć, że śpiewam od dawna. Będąc jeszcze dzieckiem, brałam udział w rozmaitych konkursach piosenek oraz uczyłam się śpiewu w domu kultury w Łomży, skąd pochodzę - mówi Edyta Kamińska redakcji „Naszego Świata” i dodaje - W 1995 roku dostałam się do Studium Piosenkarskiego w Poznaniu, los jednak sprawił, iż pomimo zdanych egzaminów, nauki w tej szkole nie podjęłam.

W 2003 roku Polka dostała propozycję współpracy z włoską firmą fonograficzną i od tego momentu mieszka i tworzy we Włoszech. - Po przyjeździe do Włoch, z jednej strony zafascynowana byłam nowym światem, z drugiej zaś musiałam kompletnie zmienić mój styl życia – wspomina artystka.

Od 2005 roku Kamińska zawodowo związana jest z grupą SERGIO GARDA MUSIC, z którą koncertuje po dyskotekach i lokalach na terenie północnej Italii.

W 2012 roku Edyta opublikowała swoją kolejną płytę pt. „Druga miłość”, która ukazała się pod szyldem firmy Green Star. Przez ostatnie lata piosenkarka próbuje także podbić rynek włoski. W języku słonecznej Italii wydała także publikacje pt. „Inevitabilmente”.

red.

zdjęcia nadesłane przez Edytę Kamińską