Eros Ramazzotti został ponownie tatą - Nasz Swiat
02
Pn, sierpień

...z wielkiego świata

2 sierpnia urodziła się Raffaela Maria, druga córka Erosa Ramazzotiego.

Raffaela Maria urodziła się o 19.07 w szpitalu Locatelli w Piario. Malutka zaraz po narodzinach ważyła nieco ponad 3 kg. O narodzinach Raffaeli powiadomił sam tatuś, pisząc na Facebooku: „Moje serce ponownie wypełniło się nieskończoną radością. Dziękuję Marica za ten wielki dar, dziękuję Auri (Aurora, pierwsza córka Erosa, przyp.red.) za miłość, którą nas obdarzasz. Jesteście moim życiem”.

Eros Ramazzotti / Wikimedia CommonsWiadomość o ciąży nowej partnerki włoskiego piosenkarza ujrzała światło dzienne pod koniec lutego br., kiedy śliczna i seksowna top modelka, Marica Pellegrinelli była już w czwartym miesiącu ciąży.

Warto przypomnieć, że Eros w 2002 roku rozwiódł się z Michelle Hunziker, szwajcarską modelką, która została gwiazdą włoskiej telewizji. Piosenkarz od tamtej pory był bohaterem prasowych doniesień towarzyskich raczej o atmosferze skandali. Życie Erosa Ramazzottiego upływało według rytmu jego kolejnych przebojów. Jednak ostatnio 47-letni ulubieniec pań ustatkował się, a wszystko za sprawą Marici, uwodzicielskiej brunetki o zapierających dech w piersiach kształtach. (mam)