Czas wolny - Nasz Swiat
25
Pt, czerwiec

Autorzy reklamy podkładu do twarzy marki Lancome przesadzili z komputerowym retuszem Pretty Woman. Julia Roberts jest za gładka – orzekł brytyjski urząd ds. standardów w reklamie (Advertising Standards Authority) i zakazał dalszego rozpowszechniania tej reklamy w magazynach.

9 października, kiedy w Polsce odbywały się wybory parlamentarne, w Marylebone Register Office w Londynie Paul McCartney po raz trzeci powiedział sakramentalne „tak”.

Nową żoną Beatlesa została 51-letnia nowojorska bizneswoman Nancy Shevell, z którą Paul znał się od czterech lat.

Paul McCartney / foto: WikipediaWedług doniesień "Daily Mirror", córka gwiazdora, projektantka Stella McCartney zadbała nie tylko o kreację dla panny młodej (skromna biała suknia), ale również sama układała menu.

Ponieważ wszyscy w rodzinie od wielu lat są wegetarianami, takie też dania były serwowane podczas przyjęcia.

Dzień wcześniej, 8 października, para otrzymała błogosławieństwo w synagodze (Shevell jest Żydówką).

Warto przypomnieć, że pierwszą żoną muzyka była Linda, która zmarła na raka w 1998 roku. Jego drugie małżeństwo z Heather Mills zakończyło się po sześciu latach, głośnym rozwodem w 2008 roku.

Po ponad 30 latach kariery i wielu sukcesach, zespół R.E.M., jeden z najważniejszych współczesnych zespołów rockowych, postanowił rozwiązać się.

R.E.M. - koncert w 2003 roku / foto: WikipediaNa stronie internetowej zespołu uznawanego za jednych z prekursorów alternatywnego rocka pojawiło się oświadczenie, w którym czytamy: "Jako wieloletni przyjaciele postanowiliśmy zakończyć działalność formacji. Odchodzimy w poczuciu spełnienia oraz zdziwienia jak wiele udało się nam przez te wszystkie lata. Podjęliśmy decyzję wspólnie, zgodnie, i chcieliśmy dla siebie nawzajem jak najlepiej. Uznaliśmy po prostu, że nadszedł na to czas".

Grzegorz Matłok, który w marcu włamał się do londyńskiej rezydencji Madonny, stanął kilka dni temu przed brytyjskim sądem.

Matłok włamując się nie szukał korzyści materialnych. Jak podał dailymail.co.uk, w momencie aresztowania Polak miał przy sobie puszkę napoju energetycznego i kilka mało wartościowych drobiazgów diwy.

© 2000-2015. Stranieri in Italia S.r.l. Tutti i diritti riservati. All rights reserved. Partita iva 05977171007