Czas wolny - Nasz Swiat
22
Wt, czerwiec

Słynna piosenkarka Beyonce, wyznała podczas gali MTV Video Music Awards, że jest w ciąży.

O domniemanej ciąży wokalistki spekulowano od dawna. Sama piosenkarka zresztą wielokrotnie zapowiadała, że chce zajść w ciążę, zanim skończy 30 lat, a 30. urodziny piosenkarki przypadają 4 września.

Tłumaczone na „targowisko próżności”, jedno z najbardziej znanych i poczytnych amerykańskich czasopism poświęconych kulturze, polityce, życiu gwiazd i modzie, czyli „Vanity Fair” po raz kolejny opublikowało listę „Najlepiej ubranych 2011 roku”.

Porto Cervo, Milano Marittima, Saleto i St. Tropez - to miejsca wypoczynku czołowych włoskich gwiazd i nie tylko.

W momencie gdy polityka i codzienne obowiązki stają się tematami nudnymi do dyskusji w czasie wakacji, przychodzi czas na relaks. Zobaczmy zatem najpiękniejsze miejsca we Włoszech.

W Los Angeles zmarł Bubba Smith, były zawodnik futbolu amerykańskiego i aktor, znany widzom przede wszystkim jako ciemnoskóry Moses Hightower z serii filmów "Akademia policyjna".

Smith zmarł w wieku 66 lat. Znaleziono go martwego w jego własnym domu. Policja nie podała szczegółów, zastrzegła jednak, że nic nie wskazuje na to, by śmierć nastąpiła "z przyczyn innych niż naturalne".

Gwiazdor włoskiego rocka, 59-letni Vasco Rossi ujawnił, że od 10 lat cierpi na depresję. "Żyję dzięki lekom"- przyznał na Facebooku, a jego słowa wywołały szok wśród fanów.

Kilka tygodni temu rockman trafił do szpitala, a w mediach pojawiały się od razu różnego rodzaju tezy. Jako pierwszą przyczynę podano problemy z płucami.