Czas wolny - Nasz Swiat
25
Pt, czerwiec

2 sierpnia urodziła się Raffaela Maria, druga córka Erosa Ramazzotiego.

Raffaela Maria urodziła się o 19.07 w szpitalu Locatelli w Piario. Malutka zaraz po narodzinach ważyła nieco ponad 3 kg. O narodzinach Raffaeli powiadomił sam tatuś, pisząc na Facebooku: „Moje serce ponownie wypełniło się nieskończoną radością. Dziękuję Marica za ten wielki dar, dziękuję Auri (Aurora, pierwsza córka Erosa, przyp.red.) za miłość, którą nas obdarzasz. Jesteście moim życiem”.

Jak powiedzieli wczoraj wieczorem rodzice, zmarłej w sobotę piosenkarki, dziś na jednym z londyńskich cmentarzy ma odbyć się skromna uroczystość pogrzebowa Amy.

Przez wzgląd na jej pamięć i możliwość pożegnania ukochanej córki i siostry w ciszy i spokoju, rodzina zastrzegła sobie prawo do udzielania dalszych informacji na ten temat.

Dyrektor festiwalu Marco Mueller zapowiedział, że Roman Polański nie przyjedzie na festiwal filmowy do Wenecji, gdzie w głównym konkursie zaprezentowany zostanie jego film "Carnage" ("Rzeź").

"Carnage" z udziałem między innymi Kate Winslet i Jodie Foster to ekranizacja sztuki "Bóg mordu" Yasminy Rezy, opowieść o spotkaniu dwóch małżeństw, których synowie wdali się w bójkę. Konfrontacja przeradza się w otwarty konflikt dorosłych.

© 2000-2015. Stranieri in Italia S.r.l. Tutti i diritti riservati. All rights reserved. Partita iva 05977171007