Marzysz o długich i grubych rzęsach? Teraz jest na to sposób - Nasz Swiat
11
Cz, sierpień

Zdrowie i uroda

Która z nas nie marzy o rzęsach jak firany bez konieczności ich przedłużania? Od dzisiaj, dzięki specjalnej odżywce wzmocnisz i wydłużysz cienkie i rzadkie rzęsy.

Odżywka firmy RevitaLash® Advanced jest w tej chwili światowym liderem w stymulacji wzrostu rzęs i brwi. Efekty jej działania i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. Serum jest przetestowane dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki.

Skład najnowszej formuły odżywki zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa jeszcze bardziej aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne m. in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów.

Jak ją stosować?
RevitaLash®ADVANCED stosuje się na noc po dokładnym demakijażu, na czystą (umytą wodą z delikatnym mydłem) i suchą skórę powiek. Niewielką ilość preparatu nanosimy jednym pociągnięciem aplikatora u nasady rzęs. W razie dostania się produktu do oczu obficie przemywamy wodą. Produkt zalecany jest również po zakończonej chemioterapii.

Efekty
Badania kliniczne pokazują znaczną poprawę wyglądu rzęs już po 3 tygodniach stosowania. Najbardziej spektakularny efekt osiąga się po 5 miesiącach codziennej kuracji, a następnie dla podtrzymania efektu stosuje się 2-4 razy w tygodniu.

Czy we Włoszech jest dostępna?
Serum nie jest dostępne w sklepach drogeryjnych. Odżywkę można kupić w m.in.: w salonach kosmetycznych, np. polskim salonie piękności Halo SPA w Rzymie (Via Labicana 100, tel.: 06 7049 5742).