Moja skóra jest wypalona słońcem. Co robić? - Nasz Swiat
28
Wt, czerwiec

Zdrowie i uroda

Pomimo tego, że wiele z nas dba o skórę podczas lata prawidłowo, po wakacjach wymaga ona specjalnego traktowania. Kiedy znikają resztki opalenizny, widoczne stają się wszelkie zniszczenia, jakie podczas słonecznego lata powstały na skórze. Pora więc zająć się nimi i przeprowadzić skuteczną akcję reanimacyjną skóry.

Nawilżenie
Aby nasza skóra odzyskała blask sprzed lata, powinnyśmy przede wszystkim zadbać o odpowiednie jej nawilżenie, poddając się zabiegom peelingu ciała i twarzy. W naszym salonie kosmetycznym polecamy linię kosmetyczną Pevonia. Jest ona bogata w witaminy, pochodzące z owoców tropikalnych, jak ananas czy papaja.

Ciemne plamy
W przypadku, gdy na skórze twarzy pojawiły się ciemniejsze plamy lub jej koloryt jest zgaszony, zalecamy zabiegi kwasem glikolowym.

Pajączki naczyniowe
W lecie, pod wpływem wysokich temperatur wiele z nas spotkała się z odczuciem tzw. ciężkości w nogach lub zaobserwowała pojawienie się tzw. pajączków naczyniowych na udach. Aby zwalczać ww.  przypadłości, polecamy zabiegi drenujące z zastosowaniem bandażów nasyconych pochodnymi z morza lub zabiegi algami mikronizowanymi, które nie tylko nawilżają, ale również poprawiają elastyczność, jędrność, wzmacniają ścianki naczyń włosowatych, likwidują obrzęki, regenerują, działają antycellulitowo.

Polski salon piękności Halo Spa
Via Labicana 100, Rzym
Tel. 06/70495742