Pati i Jò radzą jak znaleźć swój wymarzony biustonosz - Nasz Swiat
01
Śr, grudzień

Zdrowie i uroda

Biustonosz jest  tą częścią garderoby, która  ma najbliższy kontakt z naszym ciałem i choć ukryty jest on pod ubraniami, to odpowiednio dobrany podkreśli nasze kształty i spowoduje, że będziemy wyglądały i czuły się piękniej i atrakcyjniej. 

Dobrze wyprofilowany stanik może naprawdę „sprawić cuda”, spowodować, że nasza sylwetka będzie wyglądać lepiej, czyniąc ją jednocześnie bardziej kobiecą i bardziej sexy.

Biustonosz o właściwej dla nas formie i  rozmiarze zapewni odpowiednie podtrzymanie piersi, poprawi posturę  i rzecz jasna  pięknie wyeksponuje nasz dekolt.

Czytaj także: Słodka rewolucja stanikowa we Włoszech – wywiad z Pati i Jò, zawodowymi polskimi brafitterkami, prowadzącymi swój salon w Wiecznym Mieście i  właścicielkami patentu Bra Fittingu na Włochy.

Jak zatem znaleźć idealny biustonosz?

Pamiętajcie, że każda z nas jest inna i istnieje wiele czynników, które wpływają na to, że nasz biust zmienia swoją objętość, jędrność i ogólny wygląd. Ten sam model i ten sam rozmiar biustonosza może różnie „ubierać” dwie osoby, które mają taki sam kształt biustu.

Przed zakupieniem biustonosza sprawdźcie:
• pas biustonosza (fachowo nazywany podstawą biustonosza)  powinien przylegać ściśle do ciała,
• fiszbiny powinny okalać całą pierś i z każdego boku wskazywać środek pachy,
• piersi powinny całkowicie mieścić się w miseczce i nie wychodzić poza jej linię,
• jeśli pas jest zbyt ciasny, ale rozmiar miseczki jest właściwy, spróbujcie zmierzyć biustonosz, którego obwód pod biustem jest o jeden rozmiar większy,
• jeśli pas jest zbyt luźny, spróbujcie zmniejszyć obwód pod biustem o jeden rozmiar, ale miseczkę zwiększcie o jeden albo dwa rozmiary,
• jeśli ramiączka biustonosza są zbyt napięte, wybierzcie miseczkę o rozmiar większą,
• pas biustonosza powinien być zapięty na najbardziej wysunięte na zewnątrz zapięcia (haftki).

Pati i Jò – zawodowe polskie brafitterki, prowadzące swój salon w Wiecznym Mieście,  właścicielki patentu Bra Fittingu na Włochy.

www.patijo.it
Info: 327 73 93 707