Pielęgnacja dłoni i paznokci - Nasz Swiat
08
Śr, grudzień

Zdrowie i uroda

Piękne, zadbane paznokcie, aksamitna, delikatna skóra, to marzenie niejednej kobiety, a w dzisiejszych czasach także mężczyzny.

Pielęgnacja dłoni jest zabiegiem często nie docenianym, a przecież to dłonie są wizytówką każdego z nas. Należy pamiętać, że dłonie pokrywa bardzo cienka warstwa skóry, która starzeje się najszybciej.

Podstawowym elementem dbania o wygląd naszych dłoni i paznokci jest ich codzienna pielęgnacja. Na rynku istnieje bardzo dużo produktów, które nawilżają, łagodzą objawy starzenia, zapobiegają zmianom pigmentacyjnym. Oprócz pielęgnacji w domu, należy korzystać z zabiegów pielęgnacyjnych w salonie kosmetycznym.

W salonie Halo SPA, w Rzymie polecamy naszym klientom przede wszystkim peeling, czyli delikatne ścieranie naskórka. Jest to skuteczny sposób na pozbycie się delikatnych przebarwień na skórze dłoni.

Zdrowy wygląd dłoni uzyskamy dzięki specyficznym zabiegom parafinowym, połączonych z masażem, który poprawia krążenie limfatyczne, usprawniające proces regeneracji naskórka. Zabieg ten głęboko nawilża, odżywia skórę oraz pielęgnuje paznokcie. Podczas intensywnej pielęgnacji dłoni nie należy zapominać o paznokciach.

Dla podkreślenia ich naturalności polecamy w naszym salonie Manicure Japoński.Wzmacnia on naturalną płytkę paznokcia, uszczelnia ją i nadaje piękny połysk. Polega on na wprowadzaniu w płytkę paznokci naturalnych składników, takich jak pyłek pszczeli, keratyna, krzemionka z morza japońskiego. Zabieg ten zalecany jest szczególnie dla osób mających łamliwe, kruche i rozdwajające się paznokcie. Jest on również polecany dla mężczyzn.

Jako oddzielny zabieg polecamy Manicure Hybrydowy. Jest to nowa metoda stylizacji paznokci lakiero-żelem, aplikowanym na naturalną płytkę. Kolor utrzymuje się przez około 2-3 tygodnie. Lakiero-żele mają wiele zalet: nakładają się jak lakier, są bezzapachowe, minimalnie wpływają na płytkę i są szybko rozpuszczalne w acetonie.

Wszystkie przedstawione powyżej zabiegi wykonywane są przez wyspecjalizowany personel salonu Halo SPA, pierwszego, polskiego salonu piękności w Rzymie.

Halo SPA

Via Labicana, 100 Rzym

tel: 06.70495742