Pomóż rodzinie zamordowanego w Berlinie polskiego kierowcy - Nasz Swiat
29
Śr, czerwiec

Polska

Firma transportowa, w której pracował zamordowany w Berlinie polski kierowca oraz Fundacja Siepomaga zbierają pieniądze dla rodziny zmarłego. Pomóż i TY!

Komunikat zamieszczony na stronie Fundacji Siepomaga:

19 grudnia 2016 r. terrorysta ciężko ranił polskiego kierowcę, następnie porwał ciężarówkę i wjechał nią w tłum ludzi zebranych na berlińskim, bożonarodzeniowym jarmarku. Ten kierowca, to jeden z nas.

Nasz kolega, rannny kierowca - Łukasz, jak wynika z analiz wypadku, walczył z zamachowcem do ostatniej chwili. Niestety nie każdy bohater ma za sobą wygraną walkę... Łukasz zginął. W wyniku zamachu, najprawdopodobniej w chwili zderzenia zmarł, pozostawiając w żałobie ukochanę żonę Zuzannę i nastoletniego syna.

Wiele osób wysyła do nas zapytanie, jak można pomóc rodzinie Łukasza. To oni - Zuzia i syn -  byli dla niego najważniejsi na świecie. Dlatego w imieniu naszego zmarłego kolegi, dziękujemy Wam za to, jak bardzo troszczycie się o ich los. 

Łukasz był głową rodziny. Mamy tą przykrą świadomość, że nie przywrócimy mu życia, żonie męża, synowi ojca... Jedyne, co możemy dla niego zrobić, to zatroszczyć się o przyszłość jego najbliższych. 

Ta zbiórka, to wsparcie dla żony Łukasza, Zuzanny oraz ich syna. Jeśli chcesz uczcić jego pamięć, przyłącz się. Zostaw słowa otuchy. Bądź z nami...

Możesz wesprzeć przy pomocy płatności on-line, PayPal, kart kredytowych, bądź tradycyjnie na numer konta:

 

BPH: 65 1060 0076 0000 3380 0013 1425

Tytuł: Pomoc dla rodziny Łukasza Urbana

Odbiorca: Fundacja Siepomaga

27 Grudnia 9A/14

61-737 Poznań

 

Dla przelewów zagranicznych

IBAN: PL

SWIFT:  ALBPPLPW

 

Źródło: www.siepomaga.pl