Wiadomości - Nasz Swiat
28
So, maj

Kto z Polaków najczęściej opuszcza Włochy? Kto woli tutaj zostać, mimo, że warunki życia znacznie się w ostatnich latach pogorszyły? Sprawdziliśmy.

Zmarła Kazia Wojnicka- Pappalardo, zasłużona działaczka polonijna, współzałożycielka i wieloletnia prezes Stowarzyszenia Kulturalnego Polsko-Wloskiego Amici dell’Europa w Katanii.

Firma Polonia Service od lat pośredniczy w sprzedaży biletów autokarowych pomiędzy Polską a Włochami, jednak stopniowo powiększa zasięg usług i teraz w biurach w Neapolu i Rzymie oferuje też bilety lotnicze wszystkich przewoźników włoskich, krajowych oraz międzynarodowych. Dzięki licznym konwencjom firma jest w stanie zapewnić noclegi po przystępnych cenach na całym terytorium Włoch i nie tylko. Polonia Service promuje Bydgoszcz i region Kujawsko-Pomorski we Włoszech, a od kilku tygodni podpisała umowę partnerską z liniami MISTRAL AIR, która oferuje bezpośrednie loty z Rzymu do Bydgoszczy. Oprócz tego firma organizuje wyjazdy grup z Polski do Włoch i z Włoch do Polski oraz oferuje kompleksowe usługi turystyczne dla klientów z Polski. Krótko mówiąc, firma Polonia Service spełni każde Twoje życzenie.