Polscy artyści hip hopowi nagrali nowe teledyski w Neapolu - Nasz Swiat
21
So, maj

Włochy

Z ostatniej chwili: Joanna Grabiec  (Mei) opowiada o trwających pracach nad teledyskami.


Przez cztery dni polscy artyści hip hopowi nagrywali w stolicy Kampanii teledyski do 4 utworów, które już niedługo ujrzą światło dzienne.

- Trzy teledyski nagrane zostały z włoskimi artystami – mówi w rozmowie z redakcją Joanna Grabiec, znana publiczności jako Mei i dodaje – W teledysku „Co było to było” gościnnie wystąpili Peja, Radyo z grupy Wice Wersa oraz neapolitański raper Terronrissa. Do utworu „Godmother” natomiast Pih, Verte z Wice Wersa oraz piosenkarz z gatunku neomelodico Gabriele Piscopo. Teledysk do utworu „Fashion Victim” został nakręcony z amerykańskimi raperami z zespołu Group Home oraz raperami z Neapolu: Dope One i Oyoshe.

Mei przyznała również, że wybrała Neapol jako scenerię do teledysków, ponieważ „wielu artystów, którzy wystąpią na mojej nowej płycie pt. „Katharsis” pochodzi właśnie ze stolicy Kampanii, a poza tym jest to moje ukochane miasto, dlatego w jednym z utworów rapuje po neapolitańsku”. (am)

***

 Przypominamy inny teledysk z udziałem Mei nagrany we Włoszech (2012 r. ) Mei feat: Clementino, RCK - Non Perdono / Nie Wybaczam