Polski Kolagen Natywny – postrach chirurgów plastycznych? - Nasz Swiat
29
Śr, czerwiec

Włochy

Polska firma z sektora high-biotechnology o międzynarodowym zasięgu, której sercem jest rybi kolagen bliźniaczo podobny do struktur białek organizmu ludzkiego, a duszą Morze Bałtyckie, 27 listopada 2016 otwiera swoją filię we Włoszech. O co właściwie chodzi z tym kolagenem, dlaczego warto być na otwarciu i co stracą ci, którzy zostaną w domu?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Słowo, które płaci

Od kilkunastu lat firma Colway zajmuje się aktywnym biologicznie kolagenem, który rodzi się w morzach i oceanach. Kiedy w głębinach morskich wód polscy naukowcy odkryli bogactwo i siłę rybiego kolagenu przypominającego ten wytwarzany przez ludzki organizm, założyciele firmy wiedzieli, że mają na wyciągnięcie dłoni kosmetyk o niesamowitym potencjale marketingowym. Wykorzystali ten potencjał, budując sieć sprzedażową. Sieć dystrybutorów niedługo potem oplotła całą Polskę, okazało się bowiem, że kolagen to „słowo, które płaci”, kolagen jest skuteczny, a stosunek jakości do ceny jest wręcz niebywały! Produkt był jednak nietrwały. W wysokich temperaturach tracił swoje niezwykłe właściwości – zdolność do swobodnego penetrowania granicy naskórka. 

Kosmetyczna, „natywna” rewolucja

W 2015 roku wybuchła kosmetyczna rewolucja. Firma po wielu latach stworzyła dzięki pracy polskich naukowców, specjalistów w dziedzinie białek, Kolageny Natywne odporne na temperaturę, które łączą się z innymi składnikami aktywnymi. Kolagen Natywny jest izolowany ze skór rybich na molekularnym etapie jego rozwoju, w postaci helis. Ten luksusowy produkt antiage w odróżnieniu od tysięcy kremów nie walczy ze skutkami, lecz uderza w przyczynę powstawania zmarszczek. Dzisiaj polskiego Kolagenu Natywnego Colway International używają osoby w każdym wieku w wielu europejskich i pozaeuropejskich krajach, jako alternatywy dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. 

Pionierskie substancje aktywne

Fascynacja tym odkryciem przerodziła się w pasję tworzenia skutecznej pielęgnacji. W ofercie Colway International znajdują się również linie kosmetyczne, łączące najnowocześniejsze osiągnięcia biotechnologii z potwierdzonym działaniem kolagenu. Zaawansowane i innowacyjne formuły kosmetyków dla kobiet i mężczyzn działają skutecznie we wszystkich warstwach skóry, odmładzając, stymulując odnowę, wyrównując koloryt oraz chroniąc przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Colway International to również unikalne w skali światowej suplementy diety. Firma dba z pietyzmem, aby zawsze były to preparaty komponowane ze składników naturalnych o bezspornie korzystnym wpływie na organizm człowieka. Wyróżniają je jakość i selektywność wybranych substratów oraz technologia ich pozyskiwania. Wśród nich znajduje się wiele substancji całkowicie pionierskich w suplementacji, tak cennych, że zostały użyte pierwszy raz w masowej produkcji. 

Z ziemi polskiej do Włoch

Po 1,5 roku działalności Colway International oficjalnie i z rozmachem otwiera spółkę Colway International Italia. Taka formacja prawna ułatwi legalne czerpanie wysokich dochodów osobom, które chcą być partnerami biznesowymi firmy na włoskim rynku. A w praktyce? Firma jest przekonana, że tuż po evencie otwierającym, od Trydentu po Sycylię wybuchnie kolagenowa rewolucja, spędzająca sen z powiek osobom, które zarabiają na odmładzaniu skalpelem.

Oczywiście warto tam być, aby przyjrzeć się bliżej odkryciu polskich biotechnologów, które właśnie bierze szturmem całą Europę i posłuchać, co na temat skutecznego odmładzania i konieczności suplementacji mają do powiedzenia przedstawiciele tej innowacyjnej firmy.

Ale jest jeszcze jeden powód! Każdy uczestnik otrzyma fantastyczny, cenny prezent – najnowszy superkosmetyk stworzony przez Colway International – Krem z ekskluzywnej linii DNA, działający we wszystkich warstwach skóry, nawet na poziomie komórkowym!

Event odbędzie się w sali konferencyjnej Fellini w Piazza di Spagna CONGRESS CENTER na Via Alibert 5/A, w samym centrum Wiecznego Miasta, w sercu włoskiego świata elegancji, szyku i mody – między Piazza di Spagna, Via Condotti i Via del Babuino. Niecałe 5 minut piechotą od tego uroczego miejsca znajduje się stacja metra. Czy chcecie, żeby Wasz wiek był zagadką dla innych? Więc nie możecie tego przegapić!

Cena: 25 Euro/109 PLN 
Niedziela, 27 listopada 2016, godzina 11:00
Miejsce: „ROMA EVENTI – Piazza di Spagna” CONGRESS CENTER, sala Fellini
Via Alibert 5/A, 00187 Roma (RM) – Italia
Zakup bilet - https://colwayinternational.com/trainings/events/list.htmlKontakt:
https://www.facebook.com/events/316951622017021/
https://robertmalecki.colwayinternational.com/

Robert Jan Małecki tel. +39 3490701936 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.