Rezerwacja Pielgrzymki do Drzwi Świętych - Nasz Swiat
07
Wt, grudzień

Włochy

Rezerwacja Pielgrzymki do Drzwi Świętych Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie.

 

Aby umożliwić wszystkim pielgrzymom przeżycie pielgrzymki do Drzwi Świętych Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie spokojnie i w klimacie modlitewnym, są wymagane rezerwacje  każdej pielgrzymki.

Przez ten sam proces rejestracji, który jest niezbędny do uczestnictwa w ważnych wydarzeniach Jubileuszu Miłosierdzia (link>>) można zarezerwować pielgrzymkę wybierając żądany dzień i określając preferencję pomiędzy rankiem (7:00 - 13:00) lub po południu (13:30 - 17:00).

Przed dokonaniem rezerwacji, trzeba będzie sprawdzić dostępność wybranej daty. W dniach, kiedy  odbywać się  będą audiencje środowe,  sobotnie audiencje jubileuszowe (raz w miesiącu), Wielkie Wydarzenia i inne celebracje z obecnością Ojca Świętego, nie będzie można zarezerwować pielgrzymki przez Drzwi Święte, ponieważ będzie to zarezerwowane dla tych, którzy uczestniczą w tych wydarzeniach.

Na podstawie otrzymanych wniosków i dostępności w różnych strefach czasowych, Sekretariat Organizacyjny Jubileuszu wyśle - wyłącznie za pośrednictwem poczty e-mail - odpowiedź ze wskazaniem najlepszego czasu, aby dokonać pielgrzymki wraz z kuponem (voucherem) do wydrukowania i okazania przy wejściu do zastrzeżonego szlaku pielgrzymkowego do Drzwi Świętych bazyliki św. Piotra, w ogrodach Zamku Świętego Anioła.

Informacja i zdjęcie pochodzią z oficjalnej strony internetowej Jubileuszu Miłosierdzia iubilaeummisericordiae.va