Spotkanie z autorką książki "Piotrek w Watykanie - przewodnik dla dzieci po najmniejszym państwie świata" - Nasz Swiat
26
Cz, maj

Nie przegap

Zapraszamy na spotkanie z Edytą Gawryś autorką  książki "Piotrek w Watykanie- przewodnik dla dzieci po najmniejszym państwie świata", które odbędzie się w niedzielę w Mediolanie.

Zapraszamy na spotkanie z Edytą Gawryś autorką  książki "Piotrek w Watykanie - przewodnik dla dzieci po najmniejszym państwie świata", które odbędzie się 29 listopada w Mediolanie- tuż po zakończeniu polskiej mszy świętej o godzinie 11.00 w kościele Santa Maria della Porta przy ulicy Santa Maria della Porta 10.

Czekamy na wszystkich tych, którzy interesują się sztuką i Watykanem oraz pragną spotkać się w polskim gronie i spędzić miło czas. Dla najmłodszych przewidziane są warsztaty plastyczne.

Będzie też to okazja, aby zakupić książkę. A jeśli brakuje Ci pomysłu na prezent pod choinkę, przewodnik dla dzieci "Piotrek w Watykanie" jest świetnym rozwiązaniem. Jest to nietuzinkowa pozycja wydawnicza pełna informacji z historii, tradycji i sztuki Watykanu. Ponadto książka zawiera gry i zabawy rysunkowe dla dzieci.  Twarda okładka, stron 52 plus puzzle

Zainteresowanych zakupem książki zapraszamy do kontaktowania się:
nr telefonu: 340 89 57 175 lub składania zamówień na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Koszt 13 euro

Redakcja RadioKlik