Inaguracyjny dyżur konsularny w Trydencie - Nasz Swiat
18
So, wrzesień

Z Konsulatu RP w Mediolanie

Konsul podczas dyżuru konsularnego przyjmuje interesantów i wykonuje czynności z zakresu spraw paszportowych, prawnych, stanu cywilnego, obywatelstwa i innych.

 

Zapraszamy 16 marca na dyżur konsularny, który odbędzie się w siedzibie Konsulatu Honorowego RP w Trydencie.

Konsul podczas dyżuru konsularnego przyjmuje interesantów i wykonuje czynności z zakresu spraw paszportowych, prawnych, stanu cywilnego, obywatelstwa i innych.

Na dyżur należy się każdorazowo zapisać w systemie e-Konsulat!

www.e-konsulat.gov.pl

Uwaga! Jak zapisać się na wyjazdowy dyżur konsularny w systemie e-Konsulat?


Aby móc się zapisać na wizytę  na dyżur konsularny w Trydencie należy w pierwszej kolejności wybrać z „Menu” po lewej stronie rodzaj sprawy, którą chce się załatwić. W przypadku spraw paszportowych należy wybrać w górnym prawym rogu właściwą lokalizację, a następnie wskazać liczbę zapisywanych osób oraz termin i godzinę planowanej wizyty. Jeśli chodzi o sprawy prawne i obywatelskie – to po kliknięciu w odpowiednią zakładkę w „Menu” – należy dokonać weryfikacji obrazkowej a następnie wybrać miejsce, termin i godzinę realizacji sprawy konsularnej.

Więcej informacji na stronie: https://secure.e-konsulat.gov.pl/Informacyjne/Placowka.aspx?IDPlacowki=116

Uwaga! Tylko osoby zarejestrowane w systemie e-Konsulat zostaną obsłużone podczas dyżuru konsularnego!

Dyżur odbędzie się w siedzibie konsulatu w Trydencie przy via B. Malfatti, 21 w godzinach od 9.00-12.00 oraz 14.30-17.00.

Więcej informacji:

Tel. +39 0461 234379
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konsulat Generalny RP w Mediolanie

www.mediolan.gov.pl